Články se štítkem: Doporučené

graf

Obtíže investování v dobách vyšší inflace

Jak ochránit svůj majetek v dobách rostoucí inflace? Prvně je nutno podotknout, že inflace tu s námi byla vždycky. Nyní zažíváme extrémní růst, vždy bychom ale měli mít na zřeteli dlouhodobé hledisko. I strmé výkyvy se časem upraví do normálu, to už nám mnohokrát potvrdila historie. Nejdůležitější je v tuto chvíli nepodléhat panice a emocím. Stejně tak vám nepomůžou „zázračné“ investiční nástroje, které jsou naopak nejvíce rizikové, anebo narychlo upravená investiční strategie. Chce to především zachovat si chladnou hlavu.

Investice / 23. 05. 2022

číst dále
kalkulace

Fondy kvalifikovaných investorů – dobrá volba pro portfolia bonitních investorů

Fondy kvalifikovaných investorů (FKI) získávají v posledních letech na značné popularitě, proto není od věci si tento typ investičního nástroje blíže popsat. Zaměříme se na odlišnosti oproti standardním retailovým fondům, rizika, jejich investiční strategie a koncepci zařazení do portfolia.

Investice / 23. 04. 2021

číst dále
razítko

holver přichází s horkou novinkou. Poradcům nyní potvrdí vinkulaci pojistného plnění na centrále.

Horkou novinkou, kterou holver připravil pro své poradce, je možnost potvrzení vinkulace pojistné smlouvy z pojištění majetku občanů, a to na centrále. Cílem je ušetřit čas zprostředkovatelům a sjednotit proces zpracování obchodu. Aktuálně holver potvrzuje vinkulaci u sedmi pojišťoven a další budou postupně do portfolia přibývat.

Pojištění Úvěry / 15. 04. 2021

číst dále
ette budova

V Ostravě vyroste nová kancelářská budova. Své sídlo v ní bude mít i holver.

V centru Ostravy vzniknou další kancelářské prostory. Své sídlo si tady postaví skupina ette, jejíž členem je také společnost holver. Představitelé, kteří pocházejí z Ostravy, chtějí sídlo v reprezentativní podobě přenést z Prahy zpět do svého rodného města.

holver active / 08. 12. 2020

číst dále
zlato

Nově nákup zlata také přes IBIS IN GOLD

Nově jsme pro partnery holveru a jejich klienty rozšířili možnost jednorázového či pravidelného nákupu zlatých a stříbrných slitků či mincí přes společnost IBIS IN GOLD. Spolu s AuRentou tak nyní mají na výběr dva poskytovatele zprostředkující nákupy fyzického zlata.

Investice / 02. 12. 2020

číst dále
kramný

Mojmír Kramný: Koronavirus nastaví ve finančním poradenství nové standardy

Karanténa ztížila práci mnoha profesím, finanční poradenství nevyjímaje a prověří aktuální připravenost poradců i klientů. Na druhou stranu přináší i pozitiva, urychlí adaptaci na online řešení a ukotví nové standardy. Jaké výzvy čeká poradce během a po koronaviru? Na otázku odpovídá Mojmír Kramný, ředitel broker poolu holver.

holver active / 09. 04. 2020

číst dále