holver den

holver den s pojištěním se zaměří na úrazy. Registrace na webinář je spuštěna.

Získejte v krátkém čase co největší přehled o produktech na poli pojištění. Dubnový holver den s pojištěním se otevírá externím poradcům. Proběhne 29. 4. v čase 9-11 hodin a věnovat se bude tématu "denní odškodné a trvalé následky úrazem". Registrace je spuštěna.

---Miroslav Kraus, podpora pro pojištění

holver den s pojištěním se zaměří na téma „denní odškodné a trvalé následky úrazem“

 

Největší dopad do života člověka a jeho okolí představují úrazy, které zanechají závažné trvalé následky. Zaměříme se na dvě vybrané rizika spojená s rizikem úrazu: 1) dávka při době nezbytného léčení úrazu (denní odškodné nebo tělesné poškození), 2) trvalé následky úrazem s progresí.

Úraz co není úraz, jak se pojišťovny dívají na povolání, jak se počítá progrese trvalých následků, lze pojistit ruce nebo nohy, vliv alkoholu na pojistné plnění, jak na vojáky, rekreační a profesionální sport a mnoho jiného.

Na on-line setkání zazní v podání odborníků vybrané produktové informace, důležité vlastnosti, výhody a omezení, výluky u vybraných rizik schovaných v životním pojištění.

 

Jak se registrovat?

 

Registrace probíhá na odkazu: https://holver.cz/holver-den-s-pojistenim. Registrovaní obdrží do e-mailu odkaz pro přihlášení do webináře. Není přitom třeba stahovat žádnou aplikaci, nebo se registrovat do platformy. Stačí kliknout na obdržený odkaz.

Štítky

Nejčtenější osobní rozvoj

Související články

V holveru mají technologie zelenou! Životní pojištění se omezí na zásadní rizika

Pojištění / 09. 11. 2022

tablet zámek

Ransomware a možnosti pojištění

Pojištění / 28. 05. 2021

daniel bechny

Daniel Bechný: připravili jsme produktové řešení pro poradce v oblasti pojištění kybernetických rizik

Pojištění / 07. 06. 2021